LANSON INTERNATIONAL ÄR EN PÅLITLIG SAMARBETSPARTNER SOM MED EGEN DESIGN- OCH PRODUKTUTVECKLINGSAVDELNING TAR FRAM SKOR FÖR ALLA TILLFÄLLEN. VI LEVERERAR INSPIRERANDE OCH SMARTA LÖSNINGAR, TILL VÅRA EGNA VARUMÄRKEN SAMT
TILL VÅRA KUNDERS KOLLEKTIONER

Skor för alla
tillfällen och miljöer
- till vuxna och barn.

KONTAKT

VILL DU VETA MER? KONTAKTA OSS.
Lanson International AB Box 1025, 432 13 SE-Varberg, Sweden Tel: +46 (0)340-171 00 Fax: +46 (0)340-171 07 info@lanson.se
Magnus AnderssonVD+46 (0)702 44 74 80magnus@lanson.se
Magnus PeterssonKollektions- och designansvar+46 (0)760 06 03 67mape@lanson.se
Peter AnderssonSälj- och kundansvar
Egna varumärken
+46 (0)727 366 456peter@lanson.se
Ulf SkarpKvalitets- och samhällsansvar+46 (0)705 95 11 65ulf@lanson.se
Pernilla NordénEkonomi+46 (0)709 88 38 66pernilla@lanson.se
Anders MyrvoldSalgsansvarlig Norge+47 99019956anders@lanson.no
Nathalie NilssonLogistik och order+46 (0)708 69 23 07nathalie@lanson.se